TLS Evi / Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı ile yıllardır devam eden dostluğumuzdaki en anlamlı projelerden birini gerçekleştirerek; eğitim hakkı risk altında olan veya farklı imkansızlıklardan dolayı eğitim hayatından uzaklaşma tehlikesi bulunan kız çocuklarının uzman bir kadroyla hak ettikleri koşullarda eğitimlerine devam etmesinin sağlanacağı bu güzel köyde ismimizi taşıyan bir evimiz oldu.

İhtiyaç sahibi olan ailelerin okumak isteyen çocuklarının kabul edileceği Koruncukköy Urla’daki öğrenciler, pedagojik formasyona sahip belletmenler ve öğretmenler eşliğinde yaşamlarını sürdürecek, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, atölye sınıfları, tiyatro ve etkinlik alanları, açık spor alanları gibi sportif ve sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri alanlardan faydalanabilecektir.


 

Kız çocuklarımızı donanımlı ve kendine güvenen genç kadınlar olarak hayata kazandırmak, böylelikle ülkelerine faydalı bireyler olmalarına yardımcı olabilmek için Vodafone 41. İstanbul Maratonu’unda bizlerde TLS Lojistik olarak takımımız ile yer aldık.