Gümrüksüz

TLS Lojistik, 10 farklı lokasyonda toplam 220.000 m2 ‘lik alanda çok müşterili ve müşteriye özel lojistik merkezlerinde operasyonel beklentilere göre antrepo ile aynı çatı altında ve özelleştirilmiş katma değerli hizmet(VAS) üretilen alanlarda entegre depolama hizmeti sunmaktadır.

Konusunda uzman kadrosu ve etkin depo yönetim sistemi ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre; sıcaklık kontrollü, ADR mevzuatına uygun veya ortam koşullarında bulunan depolarında gıdadan tekstile, beyaz eşyadan kozmetiğe, hayvan yeminden elektroniğe, kimyasal hammadden zuccaciyeye kadar birçok sektörde uçtan uça depolama hizmeti sunmaktadır.

Bunun yanı sıra erişkin, pediatri ve metabolik hastalıklar alanlarına, özel klinik beslenme ürünleri ile daha fazla insan sağlığına katkıda bulunma misyonu ile İyi İmalat Uygulamaları ve İyi Depolama Uygulamaları kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nca onaylı Üretim Yeri’nde hizmetlerini sürdürmeye uygun depolama hizmeti vermeye başlamıştır.

TLS Lojistik; ölçeklenebilir, yenilikçi, dijital ve özelleştirilmiş tedarik zinciri çözümleri önerme yeteneğine sahiptir. Düzenleyici standartlara uygunluk söz konusu olduğunda; sektörün önde gelen danışman firmaları ile yapılan ortak çalışmalar sayesinde; lojistik uzmanlığını kalite yönetim sistemleri kapsamında, müşterilerinin kalite gereklilikleri ve yasal gereklilikler ile buluşturup müşteri beklentilerini karşılamaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için

info@tlslojistik.com