Denizyolu

TLS Lojistik; dünya çapındaki en ucuz taşıma yöntemi olarak tercih edilen deniz yolu taşımacılığı alanında hem tam yük hem de parsiyel taşıma yöntemlerinde, güvenilir ve optimum maliyetli çözümler sunmaktadır. Soğutmalı, üstü açık ve filet dahil her tip konteyner ile taşımalarda müşteri memnuniyeti ana hedefidir.

Dünya çapında; kapıdan kapıya TLS Lojistik farkı ile servis verilmektedir. Müşterilerinin kendi sektörlerinde daha rekabetçi olmalarına ve daha hızlı hareket etmelerine, bir çözüm ortağı bilinci ile imkan sağlamaya çalışmaktadır. Uzman ekibi; dünyanın en heyecan verici ve yeni pazarlarında dahi; güvenilir ve düzenli parsiyel taşımacılık servisi sunmaktadır. 

Katma değerli hizmetler kapsamında müşteri talebine istinaden; WCA üyeliği, geniş acente ağı ve TLS yurt dışı ofisleri sayesinde dünya çapında FCL/LCL konteyner taşımaları.Cross Trade taşımalar, Türkiye aktarmalı transit taşımalar özel konteyner seçenekleri ile profesyonel operasyonel kadrosu tarafından sektörel ihtiyaçlara uygun şekilde elleçlenmektedir.

Daha detaylı bilgi almak için

seapricingdesk@tlslojistik.com