Maden

Endüstride en çok kullanılan "10" kimyasal madde arasında yer alan soda külü; cam sanayi, kimyasal madde üretimi, sabun, deterjan, tekstil, kağıt üretimi, pigment, su ve atık su arıtma alanlarında kullanılmaktadır.

TLS Lojistik sahip olduğu tecrübeli uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü yapısı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek iş planlarını ortaya koymakta ve kaynak yönetim stratejileri geliştirerek uygulamaktadır.

Yılda 1 milyon ton soda külü ve 100.000 ton sodyum bikarbonat üretimine; 29.5 ton yük taşıma kapasitesine sahip olan silobas araç filosu ve sürücü kadrosu ile 7/24 hizmet vermektedir.

Geniş bir filo ile yürütülen operasyonda SEÇ-G eğitimlerinin planlanması ve uygulanması titizlikle takip edilmektedir. Periyodik eğitimlerin takibi ve tekrarı SEÇ-G birimi tarafından gerçekleştirilmektedir. TLS Lojistik; eğitimli personeli ve çevreci motorlu araç standartlarına uygun araç filosu ile ürün sevkiyatlarının planlanması ve teslimatını; müşteri memnuniyetini esas alarak gerçekleştirmektedir.

Daha detaylı bilgi almak için

info@tlslojistik.com