Gıda/İçecek

TLS Lojistik entegre lojistik hizmetleri; fark yaratan müşteri odaklı çözümler olarak dizayn etmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti, sürekli gelişim üzerine kurulu kalite anlayışı ve rekabetçi yaklaşım  ile özellikle gıda sektöründe; kritik kontrol noktalarının belirlendiği, üretimden son kullanıcıya kadar geçen sürede takip edilebilirlik ve izlenebilirlik sağlayan tedarik zinciri yönetimi sunulmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere; hammadde girişinden itibaren ürünün tüketildiği son noktaya kadar tedarik zinciri içindeki ürün, hizmet ve bilgilerin; etkin bir şekilde, her iki yöne doğru hareketinin ve depolanmasının planlanması, uygulanması ve kontrol edilmesini sağlamak ilke edinilmiştir. Kalite ve gıda güvenliği bilinci ile soğuk zincir taşımacılığında "Gıda Güvenliği" eğitimi almış sürücülerimiz "+4°C"veya"- 20°C" ve her iki ısı derecesinde çalışan (4°C/-20°C) çift rejimli araç filosu ile komple ve parsiyel bazda dağıtım hizmeti vermektedir.

TLS Lojistik; gıda lojistiğinde teknolojik alt yapı kaynakları ve kurumsal çözüm modelleri ile süreç bünyesinde yer alan risk faktörlerini minimize ederek, ürüne ve markaya değer katan hizmetler üretmektedir.

Daha detaylı bilgi almak için

info@tlslojistik.com