TLS'de Kariyer

20 yılı aşkın süredir, yaklaşık 1000 çalışanımızla devam ettirdiğimiz sürekli gelişim yolculuğumuzun bir parçası olmak, dinamik bir ekip ruhu ile bizlerle beraber fayda ve fark yaratmak için siz de TLS Lojistik Ailesine katılabilir ve kariyer imkânlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Amacımız, organizasyonumuzdaki açık pozisyonlar için firmamızın stratejileri doğrultusunda; uygun nitelik ve yetkinliklere sahip en uygun adayı seçmek ve en uygun pozisyona yerleştirmektir.

İş görüşmesi için davet ettiğimiz adalar için yetkinlik bazlı mülakat teknikleri, kişilik envanteri, yabancı dil sınavı ve gerekli pozisyonlar için mesleki testler gibi alternatif değerlendirme araçlarını kullanmaktayız. İhtiyaca bağlı olarak, adayların yetkinliklerini, kendilerine verilen vaka çalışmaları üzerinde gerçekleştirdikleri grup çalışmaları ve bireysel egzersizlerle gözlemler ve analiz ederiz. Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylara iş teklifi yapmaktayız.

Ayrıca staj programlarımız kapsamında, her yıl Nisan ve Mayıs aylarında okullarla işbirliği yapmakta ve stajyer mülakatlarını gerçekleştirmekteyiz. Stajyer adaylarının meslek alanlarına göre yetkinliklerini belirlediğimiz ve kurum kültürümüze uyumunu değerlendirdiğimiz mülakatlar neticesinde, yaz dönemi için üniversite stajyerlerimizi ve kış dönemi için meslek lisesi stajyerlerimizi istihdam etmekteyiz.

İşe yeni başlayan her çalışanımız için oryantasyon eğitimleri ile şirketimize hızla uyumlanmalarını desteklemekteyiz. Ayrıca tüm çalışanlarımız TLS Lojistik Akademi bünyesinde gerçekleştirdiğimiz yıllık planlı eğitimlerimizden ve profesyonel koçluk hizmetimizden faydalanmaktadır.

TLS Lojistik ailesine katılmak istiyorsanız  Linkedin'de yayınlayacağımız iş ilanlarından, kariyer portallerindan yayınlanan uygun iş ilanlarına başvurabilir veya insankaynaklari@tlslojistik.com adresimize CV’nizi gönderebilirsiniz.