Gümrüklü

Antrepo Hizmetleri TLS Lojistik' in ana hizmet kollarından olup, özellikle Liman Hizmetlerinin Marmara bölgesi olarak Liman sayısının fazlalığı ve genel talepler açısından;

İhtisas Gümrükleri  göz önüne alınarak, Derince, Dilovası ve ağırlığı Kara ithalat varış Gümrüğü olarak görev yapan Erenköy Gümrüğüne bağlı  5 ayrı  A Tipi genel antrepolarımızla 50.000 m2 Kapalı ve açık saha depolama hizmetleri  ortak yatırım ve tedarik yöntemi ile 100.000 m2 alanda sunulmaktadır.

Transit işlemler ve Antrepolarda serbest dolaşıma girecek ürünlerin vas işlemleri (Ayrıştırma, Birleştirme, Etiketleme, Ambalajlama gibi elleçleme işlemleri) avantaj hizmetler olarak sunulmaktadır.

Antrepo Hizmetleri ; Gümrük mevzuatına tâbi olan eşyaların, gümrük gözetimi altındayken muhafaza edildiği ve ilgili dış ticaret işleminin tamamlanabilmesi için gerekli işlemlerin yapıldığı bir tür depodur. Eşyanın gümrük mevzuatına uygun bir şekilde antrepoya konulması halinde muhafaza edilmesinde süre sınırlaması yoktur ve bu süre içerisinde vergilerin ödenmesinin gerekli olmadığı bir gümrük rejimidir.

Proje bazlı işlemlerin yönetildiği Antrepo Hizmetlerinde ayrıca  Mikro ve Makro Dağıtım hizmetleri verilmektedir.

Daha detaylı bilgi almak için

info@tlslojistik.com